Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. místo z Ostravy

19. 10. 2013

 Elévové (Zatloukal, Lang, Valentr, Hloušek, Venera, Meca, Skalický, Slavík, Oltyán) se v sobotu vypravili do Ostravy na turnaj, který pořádal FbC 1. Letka Sokol Ostrava, proti kterým jsme nastoupili v úvodním utkání. To se se ze začátku nevyvíjelo pro náš tým Panterů moc dobře, prohrávali jsme 0:1. Po pěkné přihrávce Vikyho Zatloukala pohotovou střelou srovnal Kuba Lang, jenže jsme hned inkasovali. V dramatickém závěru jsme dokazáli dalšími brankami Martina Valentra, Jonáše Meci, Romana Skalického (2) otočit a zvítězit 5:3. V dalším utkání proti Torpedu Havířov jsme po první polovině prohrávali 0:1, sice jsme tlačili, ale 50 sekund před koncem jsme dostali další gól. Naději vykřesal Marťa Hloušek 5 sekund před koncem opět po parádní přihrávce Viktora, ale bylo málo času srovnat. Třetí zápas jsme prohráli proti silnému, zkušenému a sehranému soupeři Softwre Ostrava 1:7, kdy se jako jediný střelec našeho týmu zapsal Roman Skalický. Roman a Kuba Lang se zapsali jako střelci i v posledním zápase proti Rebels Hradec n/Moravicí a díky jejich trefám jsme zvítězili 2:0 a na turnaji tak obsadili krásné 3. místo!

 

Náhledy fotografií ze složky 19.10.2013 Ostrava (elévové)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování účastníkům turnaje 19.10. Ostrava elevové

Jakub Šimůnek,19. 10. 2013 16:41

Jako předseda oddílu bych chtěl poděkovat všem rodičům a hráčům za úspěšnou reprezentaci na turnaji. Rodičům řidičům chci poděkovat zvlášť ze srdce za podporu družstva a to především p.Langovi, p. Mecovi, p. Zatloukalovi a p. Skalickému. Klukům přeji další skvělý turnaj 3.11.2013 a gratuluji k pěknému třetímu místu. Hodně štěstí příště.